تبلیغات
کشتی کج - دانلود اکستریم رولز 2011

دانلود اکستریم رولز 2011

جمعه 13 آبان 1390 02:49 ق.ظ

نویسنده : محمدحسین محمدحسینی
Rey-619.com
  • پی پر ویو مسابقات اکستریم رولز در تاریخ 1 مه 2011 :
در تاریخ 1 مه 2011 در پی پر ویو اکستریم رولز ری مستریو در یک مسابقه فالز کانت انیور به مصاف کودی رودز رفت که در این مسابقه جذاب ری برنده شد , برای دیدن ویدیو و نتایج مسابقات که به صورت کامل گذاشته شده است به ادامه مطلب مراجعه کنید :


-----------------------------------

ری مستریو در برابر کودی رودز (مسابقه فالز کانت انیور)

          نتیجه مسابقه

ابتدا کودی رودز وارد میشود و صحبت هایی را انجام میدهد سر انجام ری مستریو وارد میشود و مسابقه آغاز میشود در اوایل بازی ری مستریو بهتر کار میکند , هر دو در بیرون رینگ هستند و ری مستریو سر کودی رودز را بر روی بر روی آرنا استادیوم پرت میکند , در ادامه کودی رودز مومنتوم را در اختیار دارد و ری مستریو را به قسمت تماشاگران میبرد و حرکت هایی را بر روی او انجام دهد سپس او را به نزدیک رینگ پرتاب میکند هنگامیکه هر دو در رینگ هستند ری مستریو مایع آبی رنگی را بر روی صورت کودی رودز میپاشد در آخر ری مستریو موفق میشود با اجرای 619 کودی رودز را شکست دهد و پیروز میدان شود .
برنده مسابقه : ری مستریو

          ویدیو مسابقه

لینک دانلود (لینک مستقیم) ........................................................ حجم : 11 MB | فرمت : 3GP

          نتایج مسابقات

مسابقه اول : رندی اورتن در برابر سی ام پانک ( مسابقه لست من استندینگ)
در این مسابقه سی ام پانک به بالای رینگ میرود تا بر روی رندی اورتن بپرد اما رندی اورتن بلند میشود و به بالای رینگ میرود و ضرباتی بر روی او وارد میکند که در آخر آر کی او را در هوا اجرا میکند در ادامه داور شمارش را آغار میکند و تا 10 میشمارد و رندی اورتن موفق میشود پیروز میدان شود .
برنده مسابقه : رندی اورتن

مسابقه دوم : شیمس در برابر کوفی کینگستن (مسابقه تیبلز - قهرمانی کمربند بین قاره ای)
این مسابقه بر سر کمربند بین قاره ای بود در آخر بازی شیمس بر روی میز است است و کوفی کینگستن به بالای رینگ میرود تا روی او بپرد و موفق میشود با اجرای بوم دراپ روی میز بر روی شیمس برنده مسابقه شود و همچنین قهرمان جدید کمربند بین قاره ای شود .
برنده مسابقه : کوفی کینگستن

مسابقه سوم : مایکل کول و جک سواگر در برابر جری "دکینگ لاولر" و جیم راس (مسابقه کانتری ویپینگ)
در این مسابقه که جیم راس داشت به جک سواگر با کمربند شلاق میزد مایکل کول وارد میشود و با یک رول آپ موفق میشود او را پین کند و تیم خود را به پیروزی رساند .
برنده مسابقه : مایکل کول و جک سواگر

مسابقه چهارم : کودی رودز در برابر ری مستریو (مسابقه فالز کانت انیور)
در این مسابقه کودی رودز در قسمت تماشاگران با ری مستریو درگیر میشود در ادامه او را به رینگ میبر و در آخر ری مستریو مایع آبی رنگی را بر روی صورت او میپاشد سپس 619 را اجرا میکند و موفق میشود او را شکست دهد .
برنده مسابقه : ری مستریو

مسابقه پنجم : میشل مک کوول در برابر لیلا (مسابقه لوزر لیوز WWE)
در این مسابقه بازنده باید WWE را ترک کند , لیلا با چهره ی فیس وارد میشود در اخر بازی هنگامیکه که میشل مک کوول میخواهد فینیشرش را بر روی لیلا انجام دهد , لیلا با اجرای فیمیشرش خودش حرکت او را بدل میکند سپس کاور میکند و موفق میشود او را پین و همچنان در کمپانی باقی بماند .
برنده مسابقه : لیلا

مسابقه ششم : آلبرتو دلریو در برابر کریسچن (مسابقه لدر - قهرمانی کمربند سنگین وزن جهان)
در اواخر این مسابقه هنگامیکه آلبرتو دلریو
به بالای نردبان میرود تا کمربند را بردارد ناگهان ادج به همراه ماشین آلبرتو دلریو وارد میشود در همین موقع کریسچن نردبان را هل میدهد و آلبرتو دلریو به بیرون از رینگ پرتاب میود سپس کریسچن به بالا میرود اما برادوسکلای پای او را میگیرد که کریسچن موفق میوشد او را هم پرتاب کند دوباره به بال میرود و سرانجام کمربند را برمیدارد و قهرمان جدید کمربند سنگین وزن جهان میشود .
برنده مسابقه : کریسچن

مسابقه هفتم : بیگ شو و کین در برابر وید برت و ازیکیل جکسون (مسابقه لامبرجک)
در اواخر این مسابقه بیگ شو موفق میشود بر روی وید برت چاک اسلم بزند و او را پین کند و همچنان به همرا کین قهران کمربند WWE تگ تیم بمانند , بعد از مسابقه بیگ شو و کین بر روی جاستین گابریل و هیث اسلیتر چاک اسلم را اجرا میکنند .

برنده مسابقه : بیگ شو و کین

مسابقه هشتم : د میز در برابر جان سینا در برابر جان موریسن (مسابقه استیل کیج - قهرمانی کمربند WWE)
در این مسابقه میز و جان سینا در بالای رینگ با هم درگیر میشوند و ضرباتی را وارد میکنند در ادامه میز پاهای جان سینا را میگیرد و به زمین می اندازد
, میخواهد اسکال کراشینگ را بر روی او انجام دهد اما جان سینا موفق میشود با اجرای ادیتود ادجاسمنت فینیشر او را بدل کند و همچنین او را پین و قهرمان جدید کمربند WWE شود .
برنده مسابقه : جان سینا

http://rey-619.comدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -